Profesyonel Web Site Tasarımı

Profesyonel Web Site Tasarımı

Tecrübeli ve işini iyi değil en iyi yapan ekibimiz ile kurumsal bir görünüşe sahip müşteri potansiyelinizi arttıran proje çözümleri.

  • Mobil cihazlarla uyumlu arayüz.
  • Web tasarım hizmetleri fark yaratan trend ve kreatif tasarımlar.
  • UI/UX, arama motoru ve seo uyumlu web sitesi.

Web Siteniz Nelere Sahip Olacak?

Kreatif düşünce ile hazırladığımız web siteniz bu özelliklerle sizi her daim ön planda tutacak.

process-img-1

Modern

Hazırladığımız web tasarımları projenize veya kurumuza özel olarak tasarlıyoruz. Modern, yenilikçi ve son çıkan trendleri takip eden ekibimiz ile dünya standartlarına uygun güncel bir web siteye sahip oluyorsunuz.
process-img-2

Hız

Güvenlik özelliği arttırılmış bir alt yapı oluşturarak hazırladığımız web siteniz için tercih ettiğiniz Hosting de önemli bir rol oynamaktadır. agt Bilişim sunucularından tercih ettiğiniz Hosting ile projeleriniz hem güvende hem de son derece hızlı olacağını iddia ediyoruz.
process-img-3

Müşteri Dostu

Alanında uzman ve tüm detayı en ayrıntısına kadar düşünen ekibimizin sizler için hazırladığı web tasarımı ile müşterileriniz kolayca sizi en iyi şekilde anlayabileceği bir ara yüze sahip olacaktır. Özellikle sektörünüze ait şeyleri ön planda tutarak oluşturulan dijital kimliğiniz sizi en iyi şekilde yansıtacaktır.

agt Bilişim Web Tasarım Hizmeti

Sektörünüze özel olarak tasarlanmış bir web sitesine sahip değil misiniz hala?

Sizi hedef kitleniz ile ulaştırabilecek Hosting, Domain ve SSL hizmetleri dahil tüm cihazlarda sorunsuz çalışan, arama motoru dostu web sitesi tasarım hizmeti veriyoruz.

Modern, yenilikçi, güncel ve kreatif tasarımlarla sektörünüze ait kaliteyi ön planda tutarak uluslararası standartlara uygun tasarımlar ile yazılım çözümleri sunuyoruz.

Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Projenize ya da sektörünüze uygun bir alan adı (domain) alıyor sonrasında alan adının barınacağı hosting seçiyoruz. Ucuz hosting yerine kaliteli ve verimliliği yüksel olanları tercih ediyoruz.

Web Sitesi Kurma Nasıl Yapılır?

Hazırladığımız web site tasarımını barınacağı (hosting) yere dosyalarının gönderilmesiyle yapılan işlemdir.

agt Bilişim olarak; Web site tasarım, responsive web tasarım, web yazılımı, mobil uyumlu web sitesi ve diğer alakalı hizmetleri sizlere en iyi şekilde sunuyoruz. Geliştirdiğimiz web projelerinizi arama motorlarına uygun ve Seo uyumlu olarak üretiyoruz. Son yıllarda en çok tercih edilen kullanıcı dostu (UI/UX)  tasarımlara önem veriyoruz.

Firmanızın imajını ve vizyonunu en iyi şekilde yansıtmak için çözümler üreten ekibimiz ile potansiyel müşterilerinizin üzerinde olumlu etkilerde bulunmanızı sağlıyoruz.

agt Bilişim Ankara Web Tasarım  ve Aksaray Web Tasarım olarak siz değerli müşterilerimize profesyonel ekibiyle Türkiye’nin her yerine hizmet vermektedir.

 Kurumsal Şirket Siteleri

 Kişisel Blog / Biografi / Portfolyo / CV Siteleri

 Araç / Oda Kiralama Rezervasyon Siteleri

 Düğün / Nişan Davet Siteleri

 Konferans / Konser Etkinlik Siteleri

 Ürün Tanıtım ve Lansman Siteleri

 Restoran Rezervasyon Siteleri

 Konut Proje Tanıtım Siteleri

 Dernek ve Öğrenci Topluluğu Siteleri

 Ünlü / Sanatçı / Hayran Topluluğu Siteleri

 Turizm / Gezi / Seyahat / Gurme Yemek Siteleri

gibi bir çok alanda sizlere hizmet vermeye hazırız.

Web sitenizi daha güvenilir ve verimli hosting hizmeti veren sunucumuza taşımak ister misiniz?

Size ulaşmamızı ister misiniz?

×