Grafik Tasarım Süreçleri

Grafik tasarım iletmek istediğiniz mesajı görsel ile geliştirerek kreatif bir düşünce katarak sunduğumuz bir çalışmadır.

process-img-1

Hazırlık

İstenilen çalışma ile ilgili olarak çalışma planı yapılır. Müşteriyle fikir alışverişinde bulunarak performans sağlar.
process-img-2

Çalışma Süreci

Çalışma hazırlık döneminde planlanan süre içinde projeyi teslim ederek. Çalışma süresi boyunca müşteri ile fikir alışverişi yapılarak devam eder.
process-img-3

Sonuç

Profesyonel ekibimizin özverili ile hazırladığı proje teslim edilir. Tüm baskı, matbaa işlerinizde agt Bilişim grafik ekibi sizin yerinize gerekli hazırlıkları ve baskıya hazır grafikleri matbaanızla paylaşır.

agt Bilişim Grafik Tasarım Hizmeti

Grafik Tasarım alanında deneyimli ekibimiz ile hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Markanızı en iyi şekilde yansıtan kreatif, özgün ve fark oluşturan tasarımlar yaparak markanıza gerekli ilgiyi gösteriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

 Logo Tasarım Hizmeti

 Kurumsal Kimlik Tasarımları

 Profesyonel Grafik Tasarımı

 Sosyal Medya Tasarımı

 Afiş / Banner / İnfografik Tasarımı

 Dergi / Kitap Kapağı Tasarımı

 Web Arayüz Tasarımı

Grafik tasarım hizmetimiz iledijital dünyadaki kimliğinizi oluşturarak bilinirliğinizi arttırıyoruz. Firmanızın ve/veya kişisel grafik işleriniz için profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi grafik tasarım hizmeti sunuyoruz.

Kurumsal kimliğinizi tamamlayarak güncel tutmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya hesaplar için düzenli görseller hazırlayabilir, e-ticaret veya kurumsal web siteniz için banner ve görselleri hazırlayabiliriz.

agt Bilişim Grafik Tasarım Hizmeti Verirken Nelere Dikkat Ediyor?

Kreatif, sade, özgün ve anlaşılabilir fikirler ürütmek önceliğimiz. Görsel çalışmalar yaptığımız için ilk bakış çok önemlidir, bir görselin akılda kalması için 4-20 saniye gereklidir. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirmek adına en dikkat çekici tasarım çalışmaları hazırlamaya dikkat ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile amacınızı, sektörünüzü ve hitap etmek istediğiniz kitleye sizi en iyi şekilde anlatıyoruz.

Grafik Tasarım çalışmalarına sanatçı gözüyle bakarak ve işini aşkla yapan ekibimiz ile her işletmeye ve şahıs için farklı konsept ve hizmet sunan kadromuz son trendleri takip ederek ve kullanarak hedef kitlenize en etkili ve kısa yoldan ulaştırmak için çaba veriyor.

Ekibimizle tanışmak ister misiniz?

Vektör Tasarım
Özgün Tasarım
Akılda Kalıcı Tasarım
Kreatif Tasarım

Size ulaşmamızı ister misiniz?

×