Google Aramalarda Yerinizi Alın

Google Aramalarda Yerinizi Alın

Web sitenizi müşteri mıknatısına dönüştürmek ister misiniz?

  • Web sitenizi optimize ediyoruz.
  • Anahtar sözcük önerileri sunuyoruz.
  • Sıralandırmalarınızı takip ediyoruz.
  • İşletmenizi ön plana çıkarıyoruz

SEO Adımları

Uzun solukluluk ve sabır gerektiren SEO çalışmalarının sonuçlarını aldıktan sonra keyifleneceksiniz.

Bu sürecin adımları nasıl atılıyor?

process-img-1

Optimizasyon

Google ve diğer arama motorlarındaki sıralamanızı analiz ediyor web sitenizi SEO uyumlu haline getirerek optimizasyon yapıyoruz.
process-img-2

Strateji

Web siteniz incelenir, SEO için eksik olan gereksinimler analiz edilir ve bir strateji oluşturularak çalışmaya başlanır.

Raporlama

Web siteniz için SEO optimizasyonu hizmetini tamamladıktan sonra anahtar kelime analizini yapıp çalışmaya başlanır. Daha sonra belirli sürelerde çalışmalar raporlama yapıyoruz.

agt Bilişim Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmeti

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu web sitelerinin Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarındaki organik sıralamasını iyileştirmek için yapılan işlemdir. Web siteniz sıralamada ne kadar ön sıralarda yer alırsa sitenizi görüp ziyaret edenin sayısı o kadar fazla olur.

Web sitenize SEO çalışması yaptırarak organik trafik elde edebilirsiniz.  Kaliteli trafik artan gelir demektir. SEO çalışmasının amacı web sitenizi arama sonuçlarında sayfanın üst sıralarda yer edinmesidir. Bu kolay bir iş değildir uzman görüşü, uzun zaman ve süreklilik isteyen bir işlemdir.

SEO nasıl yapılır?

Bir şirketin tek başına SEO yaparak web sitesini üst sıralara getirmesi maalesef ki mümkün değildir. Bu nedenle bir takım, ajans veya danışmana ihtiyacı vardır. İlk başta içerik üretimi, teknik düzenlemeler için IT Desteği ile fikir alışverişi yapılarak SEO sürecine başlamalısınız.

Öncelikle web sitenin içeriği ve alt yapısı kontrol edilip site içi ve site dışı SEO için optimize edilerek çalışmayı başlatıyoruz.

Çalışma aşamaları neler?

Site içi SEO

 Başlık (Title)

 Url Yapısı

 Açıklama (Description)

 Görüntü Optimizasyonları

 İçerikler

 Yapılandırılmış Veri

 Site Hızı

Site dışı SEO

 Sosyal Medya Çalışmaları

 Backlink Çalışmaları

 E-Posta Erişimleri

İçerik Pazarlaması

Web sitenizin sıralaması için içerikleriniz büyük rol oynamaktadır. İçerik pazarlaması ile yeni ziyaretçiler kazanabilirsiniz, ürünlerinizi alması için daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz, işletmenizin itibarını arttırabilir, uygun maliyetli olduğu için tasarruf edebilirsiniz.

Reklamlar

Eğer yeterince müşteriniz yoksa ve işletmeniz hak ettiği ilgiyi görmüyorsa reklama ihtiyaç duyarsınız. Reklam sayesinde daha fazla kişiye ulaşıp rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Oluşturulan reklamlar ne kadar ilgi çekici olursa hedef kitlenizin aklında daha çok yer edinirsiniz bir nevi PR hizmetine ihtiyacınız var.

İşletmenizin reklama ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız bizimle fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Size ulaşmamızı ister misiniz?

×