agt Bilişim Alan Adı Hizmeti

Belirlediğiniz alan adını istediğiniz .com.tr, .com, .net, .org, .biz, .info gibi uzantıları ile kayıt hizmeti veriyoruz. Doğru seçilmiş ve ihtiyaca göre belirlenmiş hosting hizmeti, SSL sertifika, sunucu hizmetleri, web tasarım hizmetleri olarak Alan Adınız ile birlikte gerekli tüm hizmeti agt Bilişim güvenci ile sizlere sunuyoruz.

Alan Adı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

 Kısa adlar seçmeye çalışın.

 Markanıza ve sektörünüzü yansıtsın.

 Doğru uzantı seçin.

 Okunuşunu kolay olsun.

 Anahtar kelimeler kullanın.

 Hedef kitle belirleyin.

 Sayı ve tire işareti kullanmayın.

Belirttiğimiz özelliklere dikkat ederek doğru bir alan adı nasıl seçilir sorusunun cevabını vermiş olduk.  Google Penguin güncellemesi ile artık alan adları anahtar kelimelerinden tercih etmek sizin için bir avantaj olmaktan çıktı. Seçtiğiniz alan adınız markanızı, sektörünüzü ve sizi en iyi şekilde yansıtmayı tercih etmelisiniz.

Web site uzantıları .com veya .net gibi alan adınızın noktadan sonra gelen ektir. İşinize en uygun olan uzantıyı seçmeye özen gösterin. Uzantılar arasında en popüler olan .com uzantısıdır bu uzantıya alternatif olarak .net uzantısı tercih ediliyor.

Peki diğer uzantılar ne anlama geliyor?

.com : Şirket ve ticari siteler için tercih ediliyor.

.info : Bilgilendirme amaçlı siteler için kullanılıyor.

.org : Ticari olmayan kuruluşlar, organizasyonlar için kullanılıyor.

Web site uzantılarına yenileri eklenen .online , .site , .global ve .club uzantıları da son zamanlar da tercih edilen uzantılar arasında.

Siz Alan adı (domain) belirleyin gerisini agt Bilişim’e bırakın.

Size ulaşmamızı ister misiniz?

×