Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Markanızın sosyal medya hesapları için strateji üretip yönetiyoruz.

  • Sektörünüze özel strateji geliştirme
  • Takvim oluşturma ve planlama
  • Takip ve raporlama

Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi

Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin, Pinterest ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya hesaplarınız için profesyonel yönetim hizmeti sunuyoruz.

process-img-1

Analiz

İşletmenizin hedef kitlesini araştırıyor, benzer kurum ve işletmelerin analiz ederek özel strateji geliştiriyoruz.
process-img-2

Planlama

İsteğinize göre haftalık ve aylık olarak içerik planlaması yapıyor sizin onayınıza sunarak paylaşıma hazır duruma getiriyoruz.

Tasarımlar

Görsel etkinin gücüne inanıyoruz. Size özel olarak hazırladığımız konsept tasarımlarımızı görsellerle harmanlayıp marka kimliğiniz ile bağlantılı hale getirip takipçilerinize sunuyoruz.

Raporlama

Aylık olarak işletmenize ait yönettiğimiz tüm sosyal medya hesaplarının takipçi, etkileşim ve içerik raporlaması yapıyoruz.

agt Bilişim Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetimi ile markanızın büyümesi ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşmasında rol oynayan iletişim aracıdır. Etkili bir sosyal medya pazarlama stratejisi ile kısa zamanda dijital dünyada yerinizi alıp marka tanınırlığınızı yapabilirsiniz.

agt Bilişim olarak sizlere profesyonel ekibimiz ile etkili bir sosyal medya yönetimi ve dijital pazarlama hizmeti sunuyoruz.

İşletmenize ait Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin ve Pinterest gibi sosyal medya hesapları sizin adınıza özenle yönetmekle birlikte markanızın büyümesi ve hedef kitlenizin aklında kalmanız için çözümler üretiyoruz.

Sosyal medyada uzun yıllar boyunca kazandığımız deneyim ve uzman ekibimiz ile birlikte markanızı en iyi şekilde yansıtacak dikkat çekici ve etkisi başaralı tasarımlar hazırlıyoruz.

Yönettiğimiz tüm sosyal medya hesapların takiplerini yapıyor, gelen mesajlara ve yorumlara kurumsal bir dille hızlı bir şekilde dönüş sağlıyoruz. Oluşan herhangi bir durumda gerekli sosyal medya kriz yönetimi yapıyoruz.

Son olarak yönettiğimiz hesaplarda aylık olarak takipçi, etkileşim ve içerik raporlamasını sunuyoruz. Yönettiğimiz kampanyaların raporlarını ve etkisini sizinle paylaşıyoruz.

Size ulaşmamızı ister misiniz?

×