Özcan Elektrik Mühendislik

Sektörünün güçlü ve öncü şirketlerinden olan Özcan Elektrik Mühendislik 2015 yılında Aksaray’da kurulmuştur. Anahtar teslimi elektrik taahhüt projelerini, teknolojiyi yakından takip eden deneyimli uzman kadrosu ve nitelikli iş ortaklarıyla hayata geçirmeye devam etmektedir. Özcan Elektrik Mühendislik, gerçekleştirdiği projelerde kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevreci sosyal sorumluk bilinci ile hareket ederek fark yaratmaktadır.

Devamını Oku

Anadolu A.Ş.

Türkiye’nin inşaat malzemeleri üretiminde markalaşmış, ileri teknoloji kullanarak yüksek kaliteli ürünler imal eden firmalarla iş birlikteliği yapan AKSARAY ANADOLU AŞ; tesisat malzemeleri, yer ve duvar seramikleri, bordürler, yapı kimyasalları, granit, porselen seramik, banyo takımları, lavabolar, akrilik küvet, duş tekneleri, kabinler, banyo dolapları, banyo aksesuarları, armatür çeşitleri, yalıtım malzemeleri gibi içinde bulunduğu sektörde temelden yapıya anlayışı

Devamını Oku

Samaş Sanayi Madenleri A.Ş.

Samaş Sanayi Madenleri A.Ş. Sondaj, İnşaat, Döküm, Kağıt, Jeotekstil, Tarım, Gıda, İlaç ve Boya sanayisinde kullanılmak üzere (dünya standartlarında) bentonit üretimi yaparak iç ve dış pazarlara sunmaktadır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ocakları bulunan Samaş A.Ş’nin Tokat/ Reşadiye ocakları 200 milyon ton rezerve ve tüm dünya coğrafyasının en kaliteli bentonitlerine sahiptir..

Devamını Oku

Karacalar Vinç ve Hiyap İşletmeciliği

Karacalar Vinç ve Hiyap İşletmeciliği , Ankara ilinde kiralık vinç, manlift, manitou, forklift, hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç, kamyonlu vinç, teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir.

Devamını Oku

Heliks Biyoteknoloji

Heliks Biyoteknoloji, laboratuvar ve sarf malzemeleri konusunda temsilciliği ve bayiliğini yaptığı uluslararası standartlarda kalitesi kanıtlanmış dünya markaları ile sektörün önde gelen kuruluşlarından tedarik edilen; Primer (Oligonucleotid) Probe, laboratuvar cihazları, plastik ve sarf malzemeler, laboratuvar cam malzemeler ve kimyasal malzeme ürünlerinin yanı sıra teknik destek hizmeti vermektedir.

Devamını Oku

Vizyon Turbo

Vizyon Turbo, otomotiv sektöründe hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünleri olan GARRETT, HULSET, IHI, MHI ve BORG WARNER (KKK ve SCHWİTRER) araç turbolarının satış ve servisi ile Konya ilinde hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Otel Ahsaray

Aksaray ilinin en güzel ve sakin yerinde bulunan Otel Ahsaray, 4 yıldız standardında, 80 oda, 140 yatak kapasitelidir. Otel Ahsaray’a girdiğiniz andan itibaren, sizi evinizdeymiş gibi rahat ettirecek olan güler yüzlü ve sempatik ön Büro personeli sizleri karşılayacaktır..

Devamını Oku

Size ulaşmamızı ister misiniz?

×